Конкурс для  суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Дата: 25.07.2017 14:08

До уваги  суб’єктів малого і середнього підприємництва!

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення другого етапу конкурсного відбору інвестиційних проектів для часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва
В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік, затвердженої рішенням 13 сесії обласної  Ради 7 скликання  від 20 грудня 2016 року № 225 оголошується конкурс інвестиційних проектів для часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва.
Право на одержання компенсації мають суб’єкти підприємництва, які:
- зареєстровані та здійснюють діяльність у Вінницькій області;
- забезпечують співфінансування проекту за рахунок власних коштів у розмірі не менше 10 відсотків його вартості;
- реалізують інвестиційні проекти, що відповідають пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку та передбачають створення та розширення виробничих потужностей, впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво та переробку сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції), виробництво будівельних матеріалів, виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних.
Документи, які  подаються  для  участі у конкурсному відборі:
1) заявка на участь у конкурсному відборі за формою, що додається;
2) бізнес-план з фінансово-економічним обґрунтуванням проекту, який повинен містити інформацію про:
назву, мету, вартість та джерела фінансування проекту, соціальні та екологічні наслідки його впровадження;
фінансово-економічні показники ефективності проекту (фактичне збільшення обсягів виробництва, відрахувань до бюджету, досягнутий рівень рентабельності, термін окупності);
створення нових робочих місць, зокрема, за умови збереження наявного персоналу;
рівень заробітної плати працівників, які будуть працевлаштовані на нові робочі місця;
впровадження енергозберігаючих заходів, їх обґрунтування та оцінка економічної ефективності від їх впровадження;
копію кредитного договору, завірену банківською установою, яка надала
кредит;
3) довідку банківської установи із зазначенням загальної суми кредиту,  загальної суми відсотків, сплаченої суми відсотків за відповідний період та  розрахункової суми відсотків, що підлягає відшкодуванню за рахунок компенсації;
4)  довідку про відсутність простроченої заборгованості зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів, внесків до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з виплати заробітної плати;
5) копію фінансового звіту (декларації) за останній рік і останній звітний період.
Відповідальність за повноту і достовірність відомостей в поданих документах покладається на суб’єктів підприємництва.
Прийом документів здійснює Агенція регіонального розвитку Вінницької області (м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125).
Положення  про Порядок  часткового відшкодування  з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими  суб’єктами малого і середнього  підприємництва для реалізації інвестиційних проектів
Кінцевий термін подання документів  1 серпня 2017 року.
В разі виникнення запитань щодо деталей, звертайтесь до Агенції за тел.: 0432-57-57-24, 50-85-80, 067-148-11-95 або на електронну адресу Агенції:                             e-mail: ardvin.org@gmail.com.

Завантажити заявку на участь.