Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Обговорення добровільного об`єднання громад

17 травня в актовій залі Раківської школи проходило обговорення добровільного об`єднання територіальних громад з центром в смт Томашпіль. Крім працівників бюджетних установ Раківської сільської ради (школи, дитсадка, ФАПу, клубу) на зустріч було запрошено Томашпільського селищного голову Валерія Немировського. Валерій Федорович поділився з присутніми своїм досвідом щодо майбутнього об`єднання отриманим під час різних семінарів та конференцій як в області так і за кордоном. Найбільше присутніх турбувала доля школи, адже на їх думку після об`єднання її можуть закрити. Валерій Федорович запевнив, що дане питання не може стояти в новоствореній громаді, адже школа для села є найголовнішим чинником подальшого його розвитку. На даній зустрічі було вирішено рекомендувати депутатам Раківської сільської ради провести опитування серед жителів щодо можливого об`єднання.

Для довідки:
18 березня 2016 року відбулась 5 сесія Томашпільської селищної ради 7 скликання на якому депутати ініціювали добровільне  об’єднання  територіальних  громад,  а саме:

Томашпільської селищної ради, 
Комаргородської сільської ради  
Липівської сільської ради
Нетребівської сільської ради 
Яланецької сільської ради
Гнатківської сільської ради
Раківської сільської ради
Вилянської сільської ради
Стінянської сільської ради
Антонівської сільської ради
Пилипи-Борівської сільської ради
Рожнятівської сільської ради
Пеньківської сільської ради
Великорусавської сільської ради
Олександрівської сільської ради
Горишківської сільської ради
Жолоб`янської сільської ради
в Томашпільську територіальну громаду з центром у селищі Томашпіль.

Після обговорення в Томашполі селищним головою направлено листи суміжним громадам для обговорення.« повернутися до списку новин