Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Про добровільне об`єднання громад

18 березня 2016 року депутати Томашпільської селищної ради ініціювали добровільне  об’єднання  17 територіальних  громад в Томашпільську територіальну громаду з центром у селищі Томашпіль.
Протягом місяця в селищі проходило громадське обговорення, окремими депутатами селищної ради здійснювалось опитування громадян щодо підтримки чи заперечення такого об`єднання. 
13 квітня 2016 року в залі Томашпільського районного будинку культури відбулось зібрання за участю жителів селища, керівників, представників трудових колективів  райцентру з приводу пропозиції депутатів селищної ради щодо добровільного об`єднання. На слухання було запрошено і делегації сіл та сільських голів, яким пропонується об`єднатись. 
За підсумками громадського обговорення підготовлено проект рішення для розгляду на найближчій сесії селищної ради щодо надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування  представників  до спільної робочої групи.
Після цього селищним головою буде надіслано листи до суміжних громад для їх розгляду. Протягом одного місяця в територіальних громадах проводитимуться громадські обговорення за підсумками яких депутати прийматимуть рішення про надання чи ненадання згоди на добровільне об`єднання.« повернутися до списку новин