До уваги томашпільчан!

Дата: 13.10.2015 14:13

Перелік* зареєстрованих кандидатів на посаду Томашпільського селищного голови Томашпільського району Вінницької області, який обиратиметься на чергових виборах депутатів місцевих Рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року

Жмуд Сергій Володимирович, 1972 р.н., українець, освіта вища, безпартійний. Приватний підприємець. Проживає в смт.Томашпіль.

Лунгол Володимир Григорович, 1976 р.н., українець, освіта вища, безпартійний. Начальник ДП «Томашпільський водоканал». Проживає в смт.Томашпіль.

Мокрак Олександр Анатолійович, 1969 р.н., українець, освіта вища, безпартійний. Контролер «Томашпільська електромережа». Проживає в смт.Томашпіль.

Немировський Валерій Федорович, 1963 р.н., українець, освіта вища, безпартійний. Томашпільський селищний голова. Проживає в смт.Томашпіль.

Швець Алла Іванівна, 1966 р.н., українка, освіта вища, безпартійна. Прокурор смт.Томашпіль. Проживає в смт.Томашпіль.

* за інформацією Томашпільської селищної виборчої комісії