Селищного голову з прийдешнім 2016 роком вітали вихованці ДНЗ та працівники Будинку культури

У переддень Нового року до селищної ради завітало чимало гостей, які прийшли привітати селищного голову, працівників селищної ради з Новим 2016-им роком. Найпершими були вихованці Томашпільського ДНЗ «Сонечко», що разом зі своїми вихователями і завідувачем закладу О.І.Годною  увійшли до кабінету голови зі святковими вітаннями. Щиро і по-дитячому читала малеча вірші-побажання і селищному голові Валерію Немировському, і людям, які працюють з ним поруч, а потім усі разом закружляли у святковім новорічнім хороводі. Дякував голова малятам і їхнім вихователям за вітання і вручив кожному солодкий подарунок, а з вихователями сфотографувався на згадку.

Слідом за маленькими віршувальниками з ДНЗ «Сонечко» зі святковими вітаннями та музикою прийшли  працівники районного Будинку культури на чолі з Дідом Морозом і Снігуронькою. У своєму вітанні вони відзначили великий вклад селищного голови Валерія Немировського і депутатського корпусу селищної ради у розбудову селища та подарували їм віночок колядок і новорічних пісень.