Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Шановні медичні працівники Томашпільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, центральної районної лікарні, відділення екстреної та  швидкої  медичної допомоги!

Прийміть найкращі й найщиріші вітання з Вашим професійним святом.  

Ваше свято - День медичного працівника – це справді всенародне свято, свято тих, хто береже здоров’я нації, хто вдень і вночі, у будень і свято, в спеку й мороз завжди поруч з людьми, які потребують вашої допомоги, знань і умінь. Сердечно вдячні Вам, представникам найгуманнішої в світі професії, за Вашу вірність клятві Гіппократа, за те, що, не шкодуючи зусиль і часу, берете на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є кожної людини – її здоров’я.
Тож будьте щасливими й успішними, благополуччя Вам і Вашим родинам. Нехай збудуться Ваші задуми, а віра й оптимізм будуть завжди з Вами. Хронічного Вам здоров’я, рецидивного щастя, гіпертонічної зарплатні й вагітного гаманця!
Нехай любов, людська повага і пошана незгасно світять у Ваших серцях, душі наповнюються теплом і радістю, у домівках панує злагода й спокій. Усього Вам найкращого!   
Томашпільський селищний голова Валерій Немировський, в.о. старост, депутати і члени виконавчого комітету              « повернутися до списку новин