Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

8 вересня 2016 року в Україні створено ще одну об`єднану громаду.  

Відповідно ч. 1 ст. 8 Закону України "Про добровільне об`єднання територальних громад" "Об’єднана територіальна громада вважається утвореною ... з дня набрання чинності рішеннями всіх рад, що прийняли рішення про добровільне об’єднання територіальних громад, ... та за умови відповідності таких рішень висновку, ..."

8 вересня Томашпільською селищною, Горишківською, Нетребівською, Раківською сільськими радами були прийняті рішення об’єднатися з територіальними громадами: селища Горишківське, смт Томашпіль Томашпільської селищної ради, села Горишківка Горишківської сільської ради, села Нетребівка Нетребівської сільської ради, села Ракова Раківської сільської ради в Томашпільську селищну об`єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі міського типу Томашпіль. Також затверджено План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Цього ж дня Томашпільським селищним головою Валерієм Немировським направлено подання до облдержадміністрації для прийняття рішення про звернення до ЦВК про призначення перших виборів депутатів та голови Томашпільської селищної об`єднаної територіальної громади.

9 вересня відповідне звернення направлено до ЦВК.

 

 « повернутися до списку новин