73 річниця визволення району від фашистських загарбників.

Дата: 17.03.2017 14:45

73 річниця визволення району від фашистських загарбників.
Традиційно 16 березня  в районному центрі відбувається мітинг-реквієм, присвячений пам’ятній даті – визволенню району від нацизму. Тож і цьогоріч  цей березневий день не став винятком: діти, внуки і правнуки вшанували світлу пам'ять тих, хто звільняв села району від фашизму, тих, хто поклав свої голови за нинішнє право жити на рідній землі. Урочистою колоною, в якій і керівники району, і заступник Томашпільського селищного голови Іван Німерчук  і представники трудових колективів, підприємств та організацій, та просто жителі, пройшли  до Меморіалу Слави в центрі Томашполя .
Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять загиблих у роки другої світової війни, воїнів, померлих від ран, ветеранів, що повернулися з фронтів та відійшли за небокрай у вічність уже у мирний час, воїнів, що нині, захищаючи Вітчизну на сході , поклали свої голови на полі битви за Україну та у знак поваги і пам’яті поклали квіти  до меморіальних плит.