Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Проведення 9-ї обласної спартакіади в смт.Томашпіль

    15 вересня на Томашпільському стадіоні «Колос» привітали учасників 9-ї обласної спартакіади працівників дорожньої галузі Вінницької області  голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник, народний депутат України Іван Спориш, секретар Томашпільської селищної ради Валентина Залюбівська, керівники району.


Учасники спартакіади представляли райавтодори Жмеринки, Бершаді, Вінниці, Калинівки, Козятина, Липовця, Мурованих Курилівців, Погребища, Томашполя, Могилева-Подільського і змагалися з армреслінгу, гирьового спорту, тенісу, шахів, шашок та легкоатлетичного бігу. У напруженій спортивній боротьбі команда  Томашпільського райавтодору  зайняла почесне ІІ місце.
Переможців, що зайняли призові місця, відзначено подяками та грошовими винагородами, а керівникам району, селищному голові Томашполя  від ДП «Вінницький облавтодор» вручено подяки за сприяння в організації змагань.
     У жовтні переможці даних категорій, будуть змагатись у Києві на Всеукраїнській спартакіаді. Тож бажаємо перемоги нашим учасникам. « повернутися до списку новин