Спортсмени ГК "Олімпік" вибороли бронзу

Дата: 08.12.2015 14:53

Обласний відкритий чемпіонат з гандболу серед чоловічих команд відбувся 5 – 6 грудня цього року в смт. Літин Вінницької області. Участь у ньому взяли 8 команд: команди Вінницьких педагогічного  та фінансово-економічного університетів, збірна «Вечірня  Вінниця», дві команди з Тернопільщини, одна з Хмельницького та  дві з Томашпільщини - селищна «Олімпік» і команда «Гнатківчанка». Зважаючи на склад команд, передбачалося, що боротьба за  перемогу буде серйозна, напружена і безкомпромісна. Прогноз підтвердився. Тим приємніше, що наша команда «Олімпік» (тренер К.Е Єгоров) у цьому спортивному змаганні  в обласному заліку виборола почесне ІІІ місце і отримала бронзові нагороди.

Варто відзначити, що взяти участь у таких престижних змаганнях наші спортсмени змогли завдяки підтримці селищного голови В.Ф.Немировського, а матеріальні витрати взяли на себе приватні підприємці В.В.Синиця, директор ПП «Молоко-країна» В.Ржавічев. Перевезення спортсменів до смт. Літина і назад забезпечив ПП  А.М.Шкурак.