Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Привітали працівників освіти

27 вересня в Томашпільському районному будинку культури  відбулося районне свято, приурочене Дню працівників освіти, яке зібрало в дружнє тепле коло велику вчительську родину та стало справжнім виявом людяності і доброти, поваги до праці педагога. 


На святі звучали вітання від Томашпільського селищного голови Валерія Немировського і начальника відділу освіти Томашпільської селищної ради Ігоря Яроша, а кращих працівників галузі об’єднаної територіальної громади та директорів сільських шкіл, які в перспективі планується приєднати до Томашпільської об’єднаної громади,  вони нагородили грамотами та грошовими винагородами.
У ці дні відзначали своє професійне свято і працівники дошкільних закладів. Тож кращих із кращих теж було відзначено на святі педагогів.  
Керівники подякували усім працівникам освіти за сумлінну та невтомну працю, мудрість і терпіння, побажали міцного здоров’я, миру і добра, успіхів у формуванні найкращих якостей підростаючого покоління.  
Подарунком для учасників свята став концерт, у якому взяли участь майстри народного мистецтва районного будинку культури. 
Приємно вразили глядачів своєю грою учні Тульчинської дитячої музичної школи ансамбль народних інструментів «Любисток».« повернутися до списку новин