Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Пролунав останній дзвоник...

Були уроки і було навчання,

Були і успіхи, й розчарування.

Завершились нелегкі перегони

Підводить підсумок останній дзвоник.

 

Це свято радісне і хвилююче водночас, адже наші випускники ставлять крапку у багаторічному шкільному марафоні. Попереду у них ще море тривоги – іспити і доросле майбутнє. Теплі побажання лунали цього дня на адресу одинадцятикласників і від директора гімназії, і від вчителів, учнів та їх батьків. 

До навчально-виховного комплексу «Томашпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів– гімназія» завітали шановані гості: голова Томашпільської райдержадміністрації Олександр Закорченний, селищний голова Валерій Немировський, а також керівники установ, організацій селища, батьки, рідні учнів. 

Побажали  випускникам   безмежних перспектив і можливостей у подальшому дорослому житті, бути чесними і добрими людьми, знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Щасливої життєвої дороги та вагомих успіхів. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість і смуток переповнюють серця вчорашніх учнів. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях у доросле життя.

У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники !

Автор фото РКП "Редакція газети і радіомовлення "Томашпільський вісник"

 

 « повернутися до списку новин