Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Проект «Розвиток місцевих ініціатив у громадах Вінницької області, як передумова успішного розвитку територій»

Урочисте відкриття проекту, який буде реалізовуватись громадами Вінниччини протягом 16 місяців, відбулось сьогодні, 4 лютого, у приміщенні Центру перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів області.
Мета проекту - інформувати мешканців громад ( учасників проекту) щодо їхньої спроможності активно впливати на перебіг подій в своїй громаді. Сприяти громадам у створенні нових громадських організацій та в написанні різноманітних проектів соціально-економічного розвитку громади. Надати допомогу головам територіальних громад у налагодженні тісного контакту із мешканцями населеного пункту та започатковувати місцеві ініціативи.
У заході взяли участь керівництво області, партнери проекту – регіональний керівник фонду Ганса Зайделя в Україні, Румунії і Молдові Даніель Зайберлінг, представник фонду, професор, Юрген Вальхсхьофер, 30 відібраних у ході конкурсу сільських, селищних, міських голів, серед яких Томашпільський селищний голова Валерій Немировський та 4 лідера громадських організацій Вінницької області.
Передбачається реалізувати проект у 11 етапів. 7 з них буде проходити за підтримки Фонду Ганса Зайделя.

 « повернутися до списку новин