Спортивні новини

З  4-10 жовтня в м. Будапешт (Угорщина) проходив чемпіонат Європи з рукопашного бою серед чоловіків та жінок.

В складі збірної команди України брала участь у змаганнях вихованка Томашпільської СДЮСШ відділення рукопашного бою «Альтаїр»  Юлія Максименко і посіла п'яте місце у своїй ваговій категорії.
Висловлюємо вдячність за фінансову підтримку  спортсменки в участі у чемпіонаті Європи  Томашпільському селищному голові Валерію Немировському , депутатам селищної ради  та  генеральному директору ТОВ «АК Зелена долина» Юрію  Анатолійовичу Морозу.

***
15 жовтня в м.Чернівці відбувся кубок Чернівецької області з рукопашного бою серед юнаків 8-9  та 10-11  років.
За результатами змагань спортсмени Томашпільської СДЮСШ відділення рукопашного бою «Альтаїр» вибороли такі місця:
Команда у складі  І. Спринчак, Б. Сапун,  А. Сичук,  А .Чорний,  М. Власій., категорія 8-9 років  посіла третє місце.
Команда у складі  М.Цимбал, В. Кузьмін, М. Байдак, О. Рура, Н. Наконечний, категорія 10-11 років стала переможцем посівши перше місце.

Сергій Водянюк
                                                                                              Тренер відділення рукопашного бою «Альтаїр»
                                                                                              Томашпільської СДЮСШ