День Святого Миколая

Дата: 19.12.2013 15:39

Дорогі наші, любі діти!
Шановні Томашпільчани!

Знову до нас прийшло довгоочікуване свято – день Святого Миколая, яке приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання.
У цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 19 грудня приходить і кладе під подушку усім слухняним хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки.

Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

Вітаю Вас, дорогі мої маленькі Томашпільчани, зі святом! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!

Зичу всім Томашпільчанам миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!

З любов’ю та повагою
селищний голова