Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

ЧАС І ДОСІ НЕ ЗАГОЇВ РАНУ –ЦЕЙ ОДВІЧНИЙ БІЛЬ АФГАНІСТАНУ   

ЧАС І ДОСІ НЕ ЗАГОЇВ РАНУ –ЦЕЙ ОДВІЧНИЙ БІЛЬ АФГАНІСТАНУ           
«Афганістан… Це слово тривожить не одну людську душу. У пам’яті – події цієї війни, що тривала 10 років, будуть жити вічно, написані кров’ю солдат, слізьми матерів, сестер, наречених… Ветерани-афганці! Скільки горя випало на ваше покоління! Але ви мудрі, ви умієте прощати і любити. Для тих, хто побував в Афганістані, і зараз перед очима постають жахливі картини боїв, обличчя товаришів, які загинули…», - такими словами після звучання Національного Гімну України відкрив урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану біля пам`ятника Афганцям на сцені районного Будинку дитячої творчості ведучий заходу.


Щоб згадати минуле, щороку до районного центру 15 лютого з’їжджаються воїни-афганці та воїни, що брали участь у локальних війнах на території інших держав. Не став винятком і цьогорічний лютий. День видався напрочуд сонячний та весняний.  Почуття  вдячності переповнює серця і за тих воїнів-афганців, хто сьогодні виховує своїм прикладом у молодого покоління любов до рідного краю, хто своїм трудом, примножує славу і добробут країни.
У приміщенні селищної ради привітав воїнів-афганців і селищний голова Томашполя Валерій Немировський та від імені громади селища подякував їм за значний вклад у розбудову вільної, незалежної України, за  величезну роботу у справі виховання молодого покоління та побажав міцного здоров"я, добра, успіхів та благополуччя і вручив  кожному з них грошову винагороду в сумі 250 гривень. 

Серця учасників урочистої ходи до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам сповнювалися почуттям хвилювання, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника, кожен з вдячністю згадував тих, хто поліг на чужій землі, і тих, хто, пройшовши пекло Афганістану, знайшов вічний спокій у рідному краї. Хвилиною мовчання вшанували присутні полеглих воїнів-земляків.

А хвилюючим та незабутнім концертом, учасників зібрання, керівників району, сільських і селищних голів, представників громадськості селища, порадували вихованці будинку дитячої творчості.

 « повернутися до списку новин