Запрошуємо до приєднання.

31 березня 2017 року  Паланський сільський голова Михайло Траченко у сільському будинку культури звітував про роботу депутатського корпусу та виконкому сільської ради протягом 2016 року.

Людей зібралось на жаль небагато.
Запрошено на збори і Томашпільського селищного голову - Валерія Немировського, Вапнярського селищного голову  - Олександра Горенюка, які запрошували жителів Паланської сільської ради до обєднання.

В учасників слухання було чимало запитань до Валерія Федоровича, які стосувалися діяльності  школи, садочка, бюджетної сфери, вирішенням проблеми сміття, яка існує у селі та багато інших питань, які наболіли. На них голова  дав чіткі й конкретні роз’яснення, рекомендував, що слід зробити, якщо громада вирішить об’єднуватися.
Тому, бажаємо жителям Паланки, Вапнярок та Касіянівки прийняти правильне рішення та обрати гідну для них територіальну громаду.