Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Зі святом Різдва Христового до селищної ради завітали колядники

Дата: 11.01.2016 15:55

Мелодійні звуки дзвоників, чисті голоси колядників знову і знову нагадують нам про те, що новорічно-різдвяні свята тривають.

От і до Томашпільської селищної ради у перший день робочого тижня прийшли колядники – віряни Томашпільського Свято-Успенського храму. У їхньому піснеспіві звучали не лише вітання з Різдвом Христовим, не тільки новина про народження Сина Божого, а й побажання миру, добра і благополуччя всім добрим людям.

Слідом за цими віншувальниками завітали до селищної ради й колядники з Свято-Троїцького храму. Цілий віночок народних колядок подарували вони селищному голові Валерію Немировському та всім працівникам селищної ради. Та найбільше вразило не те, що колектив колядників – переважно молоді люди, а те, як звучали колядки – грамотно, чисто, одним словом, професійно.