З Днем міліції України

Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ!

Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем міліції!

На працівників органів внутрішніх справ покладено винятково відповідальне, благородне завдання - захищати життя, здоров'я людей, їхні права і свободи, інтереси держави і суспільства від протиправних посягань. Це ви, шановні міліціонери, дні і ночі знаходячись на бойовому посту, ведете боротьбу із злочинністю, охороняєте громадський порядок. Приємно відзначити, що правоохоронці демонструють при цьому високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших.

У цей святковий день прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаю мужності, витримки й наснаги, родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя!

голова селищної ради В.Ф. Немировський