Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ –СИЛА і СЛАВА!

В Україні розпочався весняний призов, під час якого армійські лави поповнить і 8  юнаків з Томашпільського району. Серед призовників і томашпільчанин Юрій Палагнюк. 


    Нещодавно в кабінеті селищного голови відбулася урочиста зустріч з Юрієм та його батьками. В присутності всього колективу селищної ради селищний голова Валерій Немировський звернувся з  напутніми словами до призовника, зауваживши: 
- Я вважаю, що армія - це тест для кожного чоловіка. І сьогодні ми проводжаємо до війська таку чудову молоду людину на один з найважчих тестів його життя. Тож шановний наш майбутній захиснику, будь завжди сміливим, наполегливим і гордим за те, що тобі надано почесне звання - служити в рядах української армії і довести свою мужність, відвагу, честь! 
    Селищний голова подякував батькам Наталі Іванівні та Валерію Васильовичу Палагнюкам за виховання сина та побажав дочекатися його з війська здоровим та неушкодженим, а  Юрію вручив на згадку пам'ятний подарунок.
Інспектор військового столу Леся Сичук теж побажала  юнакові з честю виконати почесний обов'язок громадянина України, здоровим та змужнілим повернутися додому. 


 

 

 « повернутися до списку новин