Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Увага! Фізичним особам щодо сплати земельного податку!

Згідно з п. 281.1 ст. 281 Податкового кодексу України від сплати податку звільняються:

- інваліди першої і другої групи; 

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; 

- пенсіонери (за віком); 

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Пунктом 281.4 ст. 281 Податкового кодексу України визначено, що якщо фізична особа, визначена у п. 281.1 ст. 281 Кодексу, має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, то така особа до 01 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки.

Слід зазначити, що фізичні особи, які вийшли на пенсію не за віком (за вислугу років, по інвалідності, у разі втрати годувальника тощо), тільки після досягнення ними пенсійного віку мають право на пільгу щодо сплати земельного податку. 

При цьому фізична особа для отримання пільги щодо сплати земельного податку має подати до Томашпільської селищної об єднаної територіальної громади заяву довільної форми про надання пільги та документи, що посвідчують її право на пільгу: пенсійне посвідчення (за віком) та копію паспорта та коду).

Інспектор земельних ресурсів

Світлана Дєдова « повернутися до списку новин