ДЕНЬ ЄВРОПИ

Дата: 18.05.2018 08:24

День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня.У день Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.До Дня Європи в Будинку дитячої творчості  була проведена пізнавальна подорож « Відкриваємо Европу».

Головна мета заходу: популяризація загального європейського культурного надбання серед  молоді; ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями. На початку зустрічі прозвучав гімн Євросоюзу. Вихованці мали змогу переглянути  відео « Що ви знаєте про ЄС?». Цікавими були вікторини « Рекорди  Європи», « Столиці країн Європи» та« Чудеса Європи», яку провела Валентина Нагірняк .Самі активні учасники вікторини отримали  призи.Також присутні мали змогу переглянути виставку літератури  на дану тематику.