Пофарбували дитячий майданчик

Дата: 10.08.2018 14:35

Дитячий майданчик в центрі Томашполя, без сумніву, найулюбленіше місце проведення вільного часу для малечі. Але під впливом природних явищ фарба на ньому полущилася, місцями її нема зовсім. Тому з ініціативи колективу Томашпільської селищної ради 10 серпня відбулася акція з благоустрою, під час якої дитячі споруди було пофарбовано у яскраві кольори.

І хоч клич про проведення акції було поширено на сайті селищної ради та в соціальних мережах, але відгукнулися на нього лише томашпільчани Валерій Сауляк з донькою Мариною, Людмила Поперечна та Тетяна Біжан, а також працівники селищної ради. Нині дитячий майданчик усміхається всіма кольорами веселки, але чому ж залишився гіркий присмак?
Ми всі хочемо, щоб наші діти та онуки гралися на красивому дитячому майданчику, та чому ж байдуже ставимося до проведення таких корисних акцій? Який приклад демонструємо синам та дочкам? То, може, все ж Україна починається з кожного з нас?