Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Люди мітингували проти закриття ЦРЛ.


Реформи, які відбуваються у медицині викликають багато запитань і вимагають чітких і конкретних відповідей. Сьогодні 20 січня на центральній площі селища зібралось близько 300 людей.
Мабуть всі чули, що у Вінницькій області планується створити 3 госпітальні округи з центрами в м. Вінниця, м. Тульчин та м. Могилів-Подільський. Томашпільський район відходить до М-Подільського. Обурення томашпільчан викликало те що лікарню можуть не лише закрити, а жителям району доведеться їхати аж за 80-100 км до Могилів-Подільського.
Крім цього піднято питання передачі лікарні Томашпільській об`єднаній територіальній громаді. Адже попереду подальше об`єднання громад навколо Томашполя та Вапнярки. У Вапнярці функціонує містечкова лікарня, тож  цілком логічно, що центральна районна лікарня має підпорядковуватись об`єднаній громаді. Тож вирішено було створити робочу групу з вивчення даного питання.
Люди кипіли та нервували.  Районне керівництво як могло намагалось заспокоїти людей. Звучало що ніхто лікарні не закриє, що в Томашполі також буде створено госпітальний округ і т.д.
Тож громадськість очікує на подальші кроки реформування та виконання обіцянок.
А листи з підписами та вимогами Томашпільський селищний голова Валерій Немировський передав керівництву району.

 

 

 « повернутися до списку новин