У комунальників у неділю свято

Дата: 16.03.2018 16:09

18 - березня день комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств  та побутового обслуговування населення. , які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності нашого містечка, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

Традиційно з нагоди професійного свята привітав томашпільських комунальників селищний голова Валерій Немировський, в.о. начальника комунального господарства Людмила Поперечна, керівник комбінату комунальних підприємств Вадим Немировський та керівник комунального підприємства «Томашпільводоканал» Віктор Зозуля.
Свою вдячність трудівникам комунальної сфери  Валерій Немировський підтвердив  грошовими винагородами.
Попереду у комунальників звичайні будні, сповнені турботи про наш комфорт і затишок. Тож бажаємо їм, міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, благополуччя, родинного затишку, щастя і світлого майбутнього.