Дата: 12.05.2015 16:16

Добровільне об'єднання територіальних громад

Відповідно до прийнятого «Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад» від 29.04.2015 року. Розпорядження селищного голови від 05.05.2015 року « Про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення», ініціативи Горишківської сільської ради про «об’єднання територіальних громад села Горишківка  з територіальною громадою селища Томашпіль з центром у селищі Томашпіль»,  Томашпільська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення питання: Добровільне об’єднання територіальних громад села Горишківка з територіальною громадою селища Томашпіль з центром у Томашполі.

1. Громадське обговорення проводиться до 25 травня 2015 року. Пропозиції або зауваження щодо обєднання  з територіальною громадою села Горишківка  просимо письмово надсилати на адресу селищної  ради: пл. Ленінського Комсомолу, 3, або на електрону адресу: tom_ sr@i.ua., із  зазначенням прізвища, імені, по- батькові та адреси особи, яка їх подає.

Пропозиції (зауваження) будуть реєструватися в селищній раді.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Коротка інформація про основні переваги обєднаних  територіальних громад:

1. У місцевий бюджет надходитиме 60% Податку з доходів фізичних осіб( зараз 0)

2. Державні субвенції ( освітня, медична).

3. Розпорядження землями в межах та за межами населених пунктів.

4. Статус міста обласного значення.

5. Формування бюджету громади.