З днем народження ветеране!

Сонячного ранку  10 липня, до Тимофія Онисимовича Дімітрова завітав селищний голова об’єднаної територіальної громади Валерій Немировський, щоб привітати його з 92-річчям.

Тимофій Онисимович - учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, поважний ветеран  району, людина із значними трудовими досягненнями та великим життєвим досвідом.
Жвавий, з добрими, молодими очима ветеран Великої Вітчизняної війни, фронтовик Тимофій Онисимович  радо зустрів гостя.
Справжня повага та гордість переповнювала й Валерія Федоровича,  бо перед ним людина, яка захистила Батьківщину від фашистської навали, яка виборювала мир для рідної країни.
- Прийміть глибоку шану та повагу за Вашу мужність та самовіддану працю. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, підтримки і уваги  близьких людей. Хай дає  Вам Бог на землі ще багато світлих днів і щасливих років, щоб  відзначити у широкому колі рідних і друзів ще й 100-річчя – сказав вітаючи іменинника  Валерій Немировський.