Засідання опікунської ради

Дата: 25.11.2014 16:39

25.11.2014 року в примішені Томашпільської селищної ради відбулося засідання опікунської ради, були присутні  голова опікунської ради -Косар Г.К., секретар опікунської ради - Шклярук І.А., члени опікунськоїм ради Кириленко С.М., Яворовська В.В., Шпикуляк М.М.,Годна О.І., Чоловська Т.А.,голова селищної ради Немировський В.Ф., юрисконсульт Томашпільської селищної ради -Щербатий А.І., заступник директора по виховній роботі Комаргородського ПАЛ - Дисюк Олеся Володимирівна. На порядок денний були винесені такі питання:

1.Про поновлення банку сімей де виховуються діти сироти, багатодітні сім'ї, діти- інваліди,  малозабезпечені сім"ї.

2.Про надання матеріальної допомоги дітям та сім'ям з дітьми, відповідно до законодавства.

3.Про утримання та виховання дітей в родині Волошенюк Т.В.