74 річниця визволення Томашпілля від фашистських загарбників.

Традиційне вшанування пам ятних подій далекого березня 1944 року, коли червона армія  звільнила Томашпілля від фашистських загарбників відбулося в селищі Томашпіль.

Першими до святого для кожного томашпільчанина місця прийшли малята старших груп ДНЗ «Сонечко». Кожна дитина принесла сюди в знак вдячності за мирне небо над головою виготовлені і власноруч, і з допомогою дорослих яскраві паперові квіти. Ніби сонячні промені – яскраві, барвисті, весняні- лягли ці дитячі дарунки на холодний постамент, на могили похоронених тут червоноармійців, що померли від тяжких ран, отриманих в боях за Томашпіль, за Подільський край.
У другій половині дня урочистою колоною працівники селищної ради, керівники району і представники трудових колективів, підприємств та організацій, та просто жителі селища, пройшли  до Меморіалу Слави.
Вшанували присутні пам'ять загиблих у роки другої світової війни, воїнів, померлих від ран, ветеранів, що не повернулися з фронтів та відійшли за небокрай у вічність уже у мирний час, воїнів, що нині, захищаючи Вітчизну на сході , поклали свої голови на полі битви за Україну та у знак поваги і пам’яті поклали квіти  до меморіальних плит.