Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Привітали в.о. старости села Ракова

Доброзичлива, чарівна, розумна жінка із доброю, щирою, веселою, завзятою душею Ніна Степанівна Пацюк вчора зустрічала свій ювілейний День народження.

Ми, дорога ювілярко, знаємо Вас не тільки як компетентного керівника, але і як дуже знаючу, обов’язкову і вправну у всіх питаннях керівницю, якій притаманні чуйність, сучасність, вміння вислухати і порадити, і разом з тим, принциповість і твердість характеру. Всі ці чудові риси допомагають якомога краще виконувати поставлені перед нами завдання по налагодженню належного функціонуванню підприємств торгівлі, громадського харчування та сфери послуг.
Дорога наша Ніна Степанівна, Ми дуже пишаємося Вами, нехай не тільки в День Вашого ювілею, але й завжди звучать найприємніші та найщиріші слова на вашу адресу, щоб ви знали, як Вас шанують і люблять люди. Нехай Доля дарує тільки щасливі миті життя та втілює все задумане Вами. Доброго Вам здоров’я і довгого щасливого віку під Божим і людським благословенням.

З повагою,Томашпільский селищний голова Валерій Немировський, в.о. старости села Горишківка Василь Григорець, в.о.старости села Нетребівка Валентина Дубчик, депутати та члени виконавчого комітету Томашпільської селищної об`єднаної громади, колеги.

 « повернутися до списку новин