Не панікувати! Але бути готовими!

Дата: 17.02.2022 08:23

500 тис. грн. виділили депутати селищної ради із місцевого бюджету на першочергові потреби з мобілізації, підготовки територіальної оборони, матеріально- технічного забезпечення суб’єктів територіальної оборони на 23-ій позачерговій сесії селищної ради, яка відбулася 15 лютого. У засіданні сесії взяли участь 24 депутати із 26.

Необхідність співфінансування районної системи територіальної оборони, як і територіальної оборони країни в цілому зумовлена суспільно-політичними подіями, що відбуваються навколо України, загрозою військового вторгнення країни-агресора і підготовкою нашої держави, зокрема й цивільного населення до вчинення спротиву намаганням ворога. Прийнятий нещодавно Закон України «Про основи національного спротиву» передбачає забезпечення фінансової та енергетичної стабільності в матеріально-технічному забезпеченні суб’єктів територіальної оборони. Розуміючи важливість винесеного на порядок денний питання, депутати одноголосно підтримали запропоноване рішення та внесли відповідні зміни до рішень 18 сесії селищної ради 8 скликання від 23.12. 2021 року «Про затвердження  Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2022 рік» та «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади на 2022 рік».