Незабутнє

Дата: 12.04.2022 08:11

І знову, як і тоді, 7 років назад,  прийшла в Україну весна. А пам'ять знову повертає нас у той уже неблизький час, коли 12 квітня 2015 року в нашу громаду надійшла трагічна звістка про те, що , захищаючи на сході у зоні АТО рідну Батьківщину, її незалежність і суверенітет, в бою з російським агресором загинув житель с. Вапнярки Анатолій Дубчак ( 29.10. 1991 – 12.04. 2015). Сім років туга і сум незагойною раною живуть у серцях рідних, друзів, односельців, всіх , хто знав Анатолія – доброго, людяного, щирого і вірного, справжнього сина, воїна-захисника України.

Вічна пам'ять герою, що так зарано приєднався до небесного воїнства, віддавши до краплі свою кров, свою любов до матері Вітчизни, оберігаючи наш мирний труд і життя на вільній  землі. Царство Небесне тобі, дорога людино, і вічний спокій!
 Шановні жителі громади! Згадайте у своїх молитвах сьогодні й Анатолія Дубчака, молімо в Бога для його душі  вічної опіки  і покровительства.