ДО УВАГИ жителів Томашпільської ТГ

Дата: 02.05.2022 08:46

Томашпільська філія Вінницького обласного центру зайнятості
ПОВІДОМЛЯЄ
«Із початку військових дій в країні, у службі зайнятості створено низку Telegram-каналів та чат-ботів для пришвидшення як пошуку роботи, так і підбору працівників через сервіси служби зайнятості. Закликаємо роботодавців приєднуватися до наших комунікаційних майданчиків

Починаючи з 29 березня 2022 року із актуальними вакансіями в Україні можна ознайомитися у Telegram-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» за посиланням https://t.me/worknowdcz. Щоденно на каналі з’являється майже тисяча пропозицій.

Роботодавці можуть подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована, а фахівці розпочнуть підбір кандидатів, зокрема на засадах рекрутингу. Також у чат-боті в два кліки можна знайти інформацію щодо пошуку роботи, професійного навчання, розміщення вакансій, трудового законодавства.

Тел..для довідок: 04348 21036