У центрах обслуговування громадян «Паспортний Сервіс» в Україні та Європі впроваджують нову послугу для українців - відновлення посвідчення водія.

Дата: 19.10.2023 15:04

Першим відокремленим підрозділом ДП «Документ», де це стало можливим зробити завдяки плідній співпраці Головного сервісного центру МВС та Державної міграційної служби України, є центр обслуговування громадян у місті Стамбул (Туреччина).

Мобільні комплекси розташовані за адресою:  Londra Asfaltı E-5 Karayolu Üzeri, Airport AVM, 34158 Bakırköy/İstanbul, Türkiye .
Послуга з відновлення посвідчення водія надається за графіком:
 вт-пт: 10:00 -  17:00;
 сб: 10:00 -  15:30;
 нд, пн -  вихідні.
Відновити посвідчення водія можна після:
 пошкодження документа або ж коли документ непридатний для подальшого користування (зіпсоване, записи не читаються тощо);
 втрати;
 викрадення.
Отримати послугу можна як записавшись до  електронної черги , так і в порядку «живої» черги.
Перелік необхідних документів:
 паспорт громадянина України з обов’язковим місцем реєстрації;
 довідка (оригінал або копія) про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (у разі його відсутності на ID- картці, штампу в паспорті або в базах даних МВС);
 документ, що підтверджує зміну прізвища, ім'я (у разі зміни особистих
даних).
Про впровадження відновлення водійського посвідчення в інших центрах буде додатково поінформовано на усіх офіційних ресурсах ДП «Документ».
Отримати безкоштовну консультацію щодо відновлення/обміну посвідчення водія можна на  офіційній сторінці ДП «Документ» у Facebook .