Свято знань в дитячому садочку

Дата: 01.09.2015 17:22

Перше вересня – початок нового навчального року. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів. Цей день є визначним і радісним святом  не лише школярів, але й  маленьких вихованців дитячого садочка «Сонечко». Для когось цей навчальний рік буде останнім в дошкільному навчальному закладі, а для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього почнеться цікаве дитинство, перше знайомство, перша вихователька, перші знання на шляху в Країні знань. Цього року дружна родина дитячого садочка «Сонечко» поповнилася на 40 діток, які поділилися на дві групи «Веселі морячки» та «Веселі промінчики». За традицією на дитяче свято завітали почесні гості, давні друзі садочка, які постійно допомагають діткам та педагогічному колективу: селищний голова Валерій Немировський, директор СВК «Молоко країна» Володимир Ржавічев, приватний підприємець Сергій Жмуд, методист відділу освіти Галина Поліщук. Зі словами привітань звернувся до діток та їх батьків Валерій Федорович, який побажав присутнім «Міцного здоров’я, терпіння, натхнення та благополуччя».  За традицією, яка склалася в садочку  минулого року, малеча отримала в подарунок солодощі від Валерія Федоровича, приватних підприємців Анатолія Шкурака та Олександра Панчака. Можливість побавитися на батутах дітворі  подарував депутат районної ради Володимир Лунгол та приватний підприємець В’ячеслав Дудник. Також не забули згадати  на святі про вихователів й працівників садочка, батьків вихованців, які отримали грамоти та подяки від Томашпільської селищної ради. Свято було веселим та цікавим, малечу розважали Маша та Ведмідь, клоун Вітамінчик та Чебурашка. Велика подяка колективу дитячого садочка та його завідуючій Годній Олені Іванівні за організацію такого чудового свята, адже позитивний настрій від нього залишився не лише у діток, а й в батьків.