14 березня – День українського добровольця

Дата: 14.03.2024 08:00

Шановні добровольці Збройних сил України, Національної Гвардії, Територіальної оборони!
Від імені усіх жителів громади щиро вітаємо вас із Днем українського добровольця.
Ви є гарним прикладом наслідування для багатьох українців. Ви першими не заради орденів, а за покликом сердець взялися за зброю, коли над Україною нависла смертельна загроза.

У цей день в далекому 2014 році перші 500 бійців-добровольців самооборони Майдану прибули на полігон у Новій Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Протягом 10-ти років ви мужньо і незламно продовжуєте протистояти рашистському агресору. Українські добровольці – це сила нескореної нації.
Дякуємо усім людям доброї волі нашої громади. Вклоняємося перед вашою мужністю і відвагою. Божого захисту, міцного здоров’я і сталевої витримки вам, лицарі звитяги!
Вічна пам'ять та Царство Небесне загиблим Героям. Їх імена золотими літерами навічно вписані в історію України.
Миру всім нам після перемоги!
Слава Україні!
Слава Українським Добровольцям!
Героям Слава!
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.