Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Кубок Томашполя з волейболу

28 листопада на спортивній базі НВК"Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів- гімназія"відбулися змагання на Кубок Томашполя із волейболу серед команд селища Томашпіль, участь в яких взяли змішані команди підприємств, установ та організацій району. У відкритті турніру взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Закорченний,заступник голови районної ради Валентина Залюбівська та голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський.
Змагання проводились з метою розвитку волейболу, залучення населення для занять фізичною культурою та спортом. Ігри проходили за круговою системою.
В нелегкій боротьбі перемогла команда «Динамо» районного відділу внутрішніх справ, на другому місці – команда «Золотий колос» управління агропромислового комплексу райдержадміністрації ,на третьому – команда «Держслужбовець» працівників райдержадміністрації.
Команда – переможець отримала з рук Валерія Немировського та Валентини Германівни перехідний Кубок та грамоту райдержадміністрації, районної ради, селищної ради, а команди, що зайняли друге та третє місця - Грамоти , а також команди були нагороджені відповідними грошовими преміями.

 

 « повернутися до списку новин