ЗАСІДАННЯ 31.01.2019

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.
  2. Про затвердження Положення про конкурсну комісію та склад конкурсної комісії для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку.
  3. Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Томашпільської об’єднаної територіальної громади.
  4. Про затвердження плану роботи будинків культури Томашпільської об’єднаної територіальної громади.
  5. Про затвердження плану роботи Нетребівського сільського будинку культури.
  6. Про затвердження плану роботи Раківського сільського будинку культури.
  7. Про затвердження плану роботи Горишківського сільського будинку культури.
  8. Про затвердження плану роботи Томашпільського селищного будинку культури.
  9. Про затвердження плану роботи бібліотек Томашпільської об’єднаної територіальної громади.
  10. Про дозвіл на зріз дев’яти дерев на території Томашпільської селищної ради по вул. Ігоря Гаврилюка, 29 /породи яблуня 6 шт., породи груша 1 шт., породи липа 2 шт./.
  11. Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами, анулювання договорів на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу та демонтаж рекламного засобу ФОП Тімкову С.А.
  12. Про присвоєння адресного номера Раківському Будинку культури по вул. Центральній в с. Ракова.
  13. Про присвоєння адресного номера будівлі гаража по вул. Лермонтова в смт Томашпіль, що належить гр. Пилипчук Лідії Дмитрівні.
  14. Про присвоєння адресного номера власному житловому будинку по вул. Хуторянського в смт Томашпіль, що належить гр. Слободянюку Анатолію Федоровичу.
  15. Про виділення гр. Колодій Євгенії Іванівні одноразової матеріальної допомоги на лікування чоловіка Колодія Василя Семеновича (с. Нетребівка).
  16. Про виділення гр. Савенюк Оксані Олександрівні одноразової матеріальної допомоги на лікування (смт Томашпіль).
  17. Про виділення гр. Дудник Людмилі Антонівні одноразової матеріальної допомоги на лікування сина Дудника Олександра Вікторовича (смт Томашпіль).
  18. Про виділення гр. Гладчук Олені Олексіївні одноразової матеріальної допомоги на лікування (с. Нетребівка).
  19. Про виділення гр. Слободянюку Максиму Миколайовичу одноразової матеріальної допомоги на лікування бабусі Слободянюк Ольги Григорівни (смт Томашпіль).
  20. Про виділення гр. Находних Інні Миколаївні одноразової матеріальної допомоги на лікування сина Находних Ростислава Олександровича (смт Томашпіль).
  21. Про виділення гр. Дідик Надії Микитівні одноразової матеріальної допомоги на лікування (смт Томашпіль).
  22. Про виділення гр. Бондаревському В’ячеславу Владиславовичу одноразової матеріальної допомоги на лікування (смт Томашпіль).