Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Питання до розгляду 14 позачергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Томашпільської ОТГ залізничним транспортом на 2017 рік.

2. Про затвердження Програми відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку окремим  категоріям  громадян Томашпільської ОТГ   на 2017 рік.

3.  Про внесення змін до Програми соціально - економічного розвитку Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади.

4. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2017 року.

5. Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання від 06. 01. 2017 року «Про селищний бюджет на 2017 рік».

6. Про надання згоди на добровільне приєднання Антонівської сільської ради до Томашпільської об’єднаної територіальної громади.

7. Про надання згоди на добровільне приєднання Пилипи - Борівської сільської ради до Томашпільської об’єднаної територіальної громади.

8. Про надання згоди на добровільне приєднання Рожнятівської  сільської ради до Томашпільської об’єднаної територіальної громади.

9. Про надання згоди на добровільне приєднання Жолоб’янської  сільської ради до Томашпільської об’єднаної територіальної громади

10. Про затвердження Статуту Нетребівського дошкільного закладу (дитячого садка) «Берізка».

11. Про затвердження Статуту Раківського дошкільного закладу (дитячого садка) «Сонечко».

12. Про проект «Стратегічної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Томашпільській ОТГ на 2018 – 2020 роки».

13. Про проект « Програми розвитку освіти  Томашпільської селищної ради ОТГ на 2018 – 2021роки».

14. Про виділення та надання в  безкоштовне користування  кімнати розміром 18 м2  в будівлі старої школи для діяльності громадської неприбуткової організації «Сім’ї загиблих за незалежність України».

15. Про виділення коштів на виконання робіт з утримання доріг загального користування місцевого значення ( дорога Томашпіль – Нетребівка).

16.Про укладання договору з споживчим товариством «Елегія» про пайову участь в розвитку інфраструктури селища Томашпіль ( у зв’язку з проведеною реконструкцією багатофункціональної будівлі кафе «Зустріч»). Підстава: заява голови СТ «Елегія» Воробйової А.Є.

17.  Про надання гр. Трач Ганні Томашівні  дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі орієнтовною площею 0,10 га , яка знаходиться в смт Томашпіль, вул Томашпільська,13 ( згідно з свідоцтвом про право на спадщину). Підстава:  заява  Трач Г.Т.

18. Про надання гр. Юр’євському Володимиру Юрійовичу та Стебельській Лідії Ларіонівні  дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі у спільну часткову власність орієнтовною  площею 0,1042 га , яка знаходиться в смт. Томашпіль, вул  Шевченка,4 ( згідно з свідоцтвом про право на спадщину). Підстава:  заява Юр’євського В.Ю. та Стебельської Л.Л.

19. Про надання  ПрАТ «Томашпільське АТП- 10548»  дозволу на  виготовлення проекту  із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду терміном на 49 років орієнтовною площею 0,12 га , яка знаходиться в смт Томашпіль, вул Лесі Українки,12.  Підстава:  заява директора ПрАТ «Томашпільське АТП-10548» Багдасарової К.С.

20. Про надання гр. Чумаку Анатолію Петровичу  дозволу на  виготовлення проекту  землеустрою на  земельну ділянку в натурі орієнтовною площею 0,50 га , яка знаходиться в с.Горишківка, вул. Гагаріна. Підстава::  заява  Чумака А.П.

21. Про внесення змін до рішення № 183 ІІ пленарного засідання 6 позачергової сесії 8 скликання від 16.05. 2017 року, яке було видане гр. Дідур Тетяні Василівні, в частині визначення площі земельної ділянки. а саме: площу 0,20 га для ведення особистого селянського господарства замінити на 0,31 га, таким чином загальна площа земельної ділянки складатиме 0,51 га.. Підстава: заява Дідур Т.В. 

22.Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 7 скликання від 28.01 2016 року, виданого гр.. Крушельницькій Галині Семенівні, а саме: в п.2,3,4 слова «технічну документацію» замінити на «проект відведення земельної ділянки, яка знаходиться в смт, Томашпіль, вул. Ярослава Мудрого». Підстава: заява Крушельницької Г.С.

23. Про внесення змін до рішення 11 сесії селищної ради 8 скликання від 08.09. 2017  року, виданого гр.. Мельничук Марії   Степанівні, в частині  площі земельної ділянки, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Білянська,86, а саме: 0,13 га замінити на 0,23 га, із них 0,15 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,08 га – для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Мельничук М.С.
  
24. Про виділення гр. Бадлак Наталії Миколаївні земельної ділянки  площею 2 га для ведення особистого селянського господарства на території Томашпільської селищної ради. Підстава: заява Бадлак Н.М.

25. Про виділення гр.. Бадлаку Андрію Васильовичу земельної ділянки  площею 2 га для ведення особистого селянського господарства на території Томашпільської селищної ради. Підстава: заява Бадлака А.В.

26. Про виділення гр.. Кукояшній Світлані Петрівні земельної ділянки  площею 2 га для ведення особистого селянського господарства на території Раківського старостату. Підстава: заява Кукояшної С.П. 

27. Про звільнення гр. Жовтан Людмили Василівни від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітньої доньки Жовтан Анни Олегівни, 28. 11. 2013 року народження. Підстава: заява Жовтан Л.О. (чоловік в АТО).

28. Про звільнення гр. Остапчук Антоніни Миколаївни від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітнього сина Остапчука В’ячеслава Васильовича, 10.03 2014 року народження. Підстава: заява Остапчук А. М.. (багатодітна сім’я, с. Горишківка).

29. Про звільнення гр. Висоцької Тетяни Григорівни від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітньої доньки Висоцької Лілії Сергіївни, 23.12. 2013 року народження. Підстава: заява Висоцької Т.Г.( мати – одиначка , с. Горишківка).

30. Різне.