Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Питання до розгляду 23 позачергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

• ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку            Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади.
  2. Про внесення змін до рішення 16 чергової сесії селищної ради 8 скликання від 22.12.2017 року «Про  бюджет селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

1. Про затвердження АКТУ приймання – передачі із спільної власності територіальних громад Томашпільського району будівлі  інфекційного відділення  КУ «Томашпільська ЦРЛ» до комунальної власності Томашпільської селищної ради.

1. Про надання згоди на прийом до комунальної власності Томашпільської селищної ради зі спільної власності територіальних громал Томашпільського району основних засобів КУ «Томашпільська ЦРЛ».

1. Про надання погодження ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області на поновлення ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» договору оренди землі № 69 від 29.09. 2013 року на той самий строк на території Раківського старостату (за межами населеного пункту) Томашпільського району Вінницької області на земельну ділянку кадастровий номер 0523984800:01:002:0025 площею 16,1826 га.
  2. Про надання дозволу ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області на погодження здійснювати розпорядження землями сільськогосподарського  призначення державної власності, які розташовані на території Горишківського старостату Томашпільської ОТГ, шляхом надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою з метою передачі у власність громадянам Линьку Олегу Володимировичу, Фурманюку Віктору Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 2.00 га
  3. Про надання гр. Троцькому Олександру Петровичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 110,  орієнтовною площею 0,1853 га ( згідно з договором купівлі-продажу).
  4. Про надання гр. Федоренку Володимиру Дмитровичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Івана Богуна, 9,  орієнтовною площею 0,065 га для індивідуального гаражного будівництва
  5. Про виділення гр. Палію Володимиру Васильовичу земельної ділянки площею 0,0024 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Черняхівського, 4. для індивідуального гаражного будівництва (встановлення гаража полегшеної конструкції без облаштування фундаменту)
  6. Про виділення гр. Жовтану Олегу Олександровичу земельної ділянки площею 0,0024 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Ігоря Гаврилюка. для індивідуального гаражного будівництва..
  7. Про виділення земельної ділянки гр. Поперечній Людмилі Анатоліївні що проживає в смт Томашпіль вул. 1 Травня 3 земельної ділянки площею 0,5-2 га для ведення особистого селянського господарства на території Томашпільської селищної ради.
  8. Про затвердження гр.. Лазору Віктору Івановичу технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) у власність площею 1, 1290 га, що знаходиться в с. Горишківка, вул. Корольова, 44,  із них 0,25 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0, 8790 га – для ведення особистого селянського господарства.
  9. Про встановлення фактичного тарифу на послуги з перевезення пасажирів у звичайному міському режимі руху по Томашпільському КП. Підстава: клопотання начальника Томашпільського КП.
  10. Про надання згоди на безоплатну передачу друкованої продукції НАПН України.
  11. Про звіт  завідувача Раківської сільської бібліотеки Янчук Альони Василівни щодо виконання Програми розвитку Раківської сільської бібліотеки за один рік роботи .
  12. Про затвердження Програми розвитку Раківської сільської бібліотеки на один рік (липень 2018 року – серпень 2019 року),.
  13.     Про надання  КНП «Томашпільський ЦПМСД» в оренду чотирьох кімнат нежитлового  приміщення, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Ігоря Гаврилюка, 29, для розміщення стоматологічного кабінету Томашпільської АЗПСМ терміном на три роки. Підстава: лист головного лікаря КНП.
  14.  Про надання згоди КНП "Томашпільський центр ПМСД" на укладання договорів оренди частини приміщень ,які знаходяться в його підпорядкуванні.
  15.  Різне.