Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Питання до розгляду 12 позачергової сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО


 • Про внесення доповнень до «Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади на 2017 рік», затвердженої рішенням І сесії селищної ради 8 скликання від 06.01.2017 року.

 • Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання від 06. 01. 2017 року «Про селищний бюджет на 2017 рік».

 • Про надання дозволу селищному голові на укладення угод про співпрацю з країнами зарубіжжя: Польщею, Румунією, Молдовою, Німеччиною, Угорщиною.

 • Про затвердження «Генерального плану  смт. Томашпіль Томашпільського району Вінницької області». 

 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт. Томашпіль Томашпільського району Вінницької області.

 • Про затвердження розпорядження селищного голови № 186 від 25.09. 2017 року «Про затвердження Актів прийому-передачі закладів охорони здоров’я».

 • Про виділення коштів на проведення технічного обстеження адмінбудівлі (колишня стоматологія) в смт. Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 29.

 • Про затвердження Актів  прийому-передачі закладів освіти,  шкільних автобусів та супутнього інвентаря.

 • Про передачу двох автомобілів FORD Transit V363 Minibus на баланс Томашпільського комунального господарства.

 • Про надання дозволу Томашпільській селищній раді на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0121 га під приміщенням каптажної ями, що знаходиться в с. Горишківка, вул Центральна, 200. 

 • Про надання дозволу Томашпільській селищній раді на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,24 га під приміщенням адмінбудинку, що знаходиться в с. Горишківка, вул Центральна, 75.

 • Про надання дозволу Томашпільській селищній раді на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,2365 га під приміщенням  будинку культури, що знаходиться в с. Горишківка, вул Центральна, 75а. 

 • Про клопотання редакції  обласної газети «Вінниччина»  до Томашпільської селищної ради щодо сприяння в передплаті на 2018 рік.

 • Про внесення до штатного розпису Томашпільського ДНЗ «Сонечко» посади вчителя англійської мови.

 • Про надання гр. Пентюку Василю Івановичу дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі орієнтовною площею 0,15 га , яка знаходиться в смт Томашпіль, вул Космонавтів, 17, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава:  заява  Пентюка В.І

 • Про надання гр. Шкураку Анатолію Михайловичу дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  площею 0,06 га , яка знаходиться в смт Томашпіль, вул Космонавтів, для ведення особистого селянського господарства. Підстава:  заява  Шкурака А.М.

 • Про надання гр. Гранатовому  Василю Степановичу дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі орієнтовною площею 0,15 га , яка знаходиться в смт Томашпіль, вул. Гагаріна, 3, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава:  заява  Гранатового  В.С.

 • Про надання гр. Слободянюку Віталію Федоровичу та Слободянюк Зінаїді Максимівні дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  у спільну власність орієнтовною площею 0,30 га , яка знаходиться в смт Томашпіль, вул. Івана Франка, 163,  із них 0,15 га - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,15 га – для ведення особистого селянського господарства. Підстава:  заява  Слободянюка В.Ф. та Слободянюк З М.

 • Про надання гр. Вінницькому Володимиру Васильовичу дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  площею 0,43 га , яка знаходиться в с Ракова. вул. Шкільна,5, із них 0,25 га - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,18 га – для ведення особистого селянського господарства. Підстава:  заява Вінницького В.В. 

 • Про надання гр. Кривошиї Любові Михайлівні дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  площею 0,25 га , яка знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Калинова, 16, із них 0,15 га - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,10 га – для ведення особистого селянського господарства. Підстава:  заява  Кривошиї Л.М. 

 • Про надання гр. Щетніцькому Василю Івановичу дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі орієнтовною площею 0,3075 га , яка знаходиться в смт Томашпіль, вул. Калинова, 30, із них 015 га -  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд., 0,1575 га – для ведення особистого селянського господарства. Підстава:  заява  Щетніцького  В.І.

 • Про надання гр. Колодію Василю Семеновичу дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі орієнтовною площею 0,56 га , яка знаходиться в с. Нетребівка,  вул. Пушкіна, 16, із них 0,25 га -  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд., 0,31 га – для ведення особистого селянського господарства. Підстава:  заява  Колодія  В.С.

 • Про вилучення у гр.. Щербатого Віктора Михайловича із користування земельної ділянки площею 0,15 га, що знаходиться в смт.Томашпіль , вул Гоголя і була надана  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.. Земельна ділянка вільна від забудови. Підстава: відмова Щербатого В.М.

 • Про виділення гр. Романчук Ніні Іванівні  земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га , що знаходиться в смт.Томашпіль по вул Гоголя, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.. Земельна ділянка вільна від забудови. Підстава: заява Романчук Н.І.

 • Про виділення гр. Микитенко – Ковальській Анні Анатоліївні  земельної ділянки, яка знаходиться в смт. Томашпіль, вул Гоголя,  орієнтовною площею 0,10 га  для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява  Микитенко – Ковальської А.А.

 • Про вилучення у гр.. Герман Лідії Петрівни, жительки смт Томашпіль, вул. Богдана Хмельницького, 65, із користування земельної ділянки площею 0,08 га, що знаходиться в смт.Томашпіль , в районі відстійників. Підстава: відмова Герман Л.П.

 • Про виділення гр. Краківському Сергію Олександровичу  земельної ділянки площею 0,01 га , що знаходиться в смт.Томашпіль, вул Робітничо- Селянська, для індивідуального гаражного будівництва.  Підстава: заява Краківського С.О.

 • Про виділення гр. Балдинюк Тамарі Семенівні  земельної ділянки площею 0,0024 га , що знаходиться в смт.Томашпіль, вул 40-річчя Перемоги, 26 для індивідуального гаражного будівництва.  Підстава: заява Балдинюк Т.С.

 • Про виділення гр. Лавровій Людмилі Володимирівні  земельної ділянки площею 0,0024 га , що знаходиться в смт.Томашпіль, вул 40-річчя Перемоги, 26 для індивідуального гаражного будівництва.  Підстава: заява Лаврової Л.В.

 • Про затвердження гр. Пустовіту Івану Миколайовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) загальною площею 0, 3975га, із них 0,13 га - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд і 0,2675 га – для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в смт. Томашпіль, вул .Молодіжна, 7.

 • Про затвердження гр. Медвецькому Павлу Євгенійовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) загальною площею 0,0449 га  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в смт. Томашпіль, вул . Івана Богуна.

 • Про затвердження гр. Медвецькому Павлу Євгенійовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) загальною площею 0,0076 га  для індивідуального гаражного будівництва, яка знаходиться в смт. Томашпіль, вул . Івана Богуна.

 • Про затвердження гр. Сичуку Володимиру Михайловичу  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею 0, 0042 га,   для індивідуального гаражного будівництва, яка знаходиться в смт. Томашпіль, вул . Івана Богуна.

 • Про затвердження гр. Телятник Ларисі Олександрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)загальною площею 0, 1808 га, із них 0,15 га - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд і 0, 0308 га – для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в смт. Томашпіль, вул . Щаслива, 10.

 • Про внесення змін до рішення 22 сесії від 16.02 2012 року гр. Заворикіній Марії Іванівні в частині площі земельної ділянки, яка знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Робітнича, 51, а саме: площу 0,25 га – для ведення особистого селянського господарства замінити на 0, 3337 га  для ведення особистого селянського господарства.

 • Про відміну рішення 63 позачергової сесії від 23.03 2015 року, яким гр. Пилипчуку Олегу Володимировичу було виділено земельну ділянку для індивідуального гаражного будівництва, яка знаходиться в смт. Томашпіль, вул Леніна (теперішня вул. Ігоря Гаврилюка).

 • Про повторний розгляд заяви  гр.. Дідур  Тетяни Василівни щодо підписання протоколу погодження (встановлення) меж земельної ділянки, що знаходиться в смт Томашпіль, провул. Солов’їний, 3, зі сторони гр. Гошкодер М.М.

 • Про звільнення гр. Грабчака Валерія Олександровича від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль його неповнолітньої доньки Грабчак Злати Валеріївни, 21.12.2011 року народження. Підстава: заява Грабчака В.О. (учасника АТО, посвідчення видане 10. 08. 2016 року УМВС України у Вінницькій області, серія УБД № 155071).

 • Про звільнення гр. Мазура Олександра  Олександровича від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль його неповнолітньої доньки Мазур Владислави Олександрівни, 12.03.2015 року народження. Підстава: заява Мазура О.О. (учасника АТО, посвідчення видане 15. 02. 2016 року  України у Вінницькій області, серія УБД № 141571).Про звільнення гр. Навроцького Руслана Володимировича від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль його неповнолітнього сина Навроцького Юрія Руслановича, 04. 12. 2015 року народження. Підстава: заява Навроцького Р.В. (учасника АТО, посвідчення видане 10. 08. 2016 року УМВС України у Вінницькій області, серія УБД № 155071, є рішення Липівської сільської ради). 

 • Про звільнення гр. Фолюшняк Оксани Володимирівни від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітньої доньки Фолюшняк Діани Олександрівни,  12. 09. 2015 року народження. Підстава: заява Фолюшняк О.В., (одинока мати, є рішення Липівської сільської ради). 

 • Про звільнення гр. Дмитришиної  Наталі Михайлівни від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітніх сина Дмитришиного  Назарія Володимировича, 30.05. 2012 року народження, та доньки Дмитришиної Дар”ї Володимирівни, 30.05.2012 року народження. Підстава: заява Дмитришиної Н.М. (малозабезпечена  сім”я).                 

 • Про звільнення гр. Їжаковської Катерини Вікторівни від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її неповнолітньої доньки Їжаковської Аніти Дмитрівни,14.12.2013 року народження. Підстава: заява Їжаковської К.В. (малозабезпечена  сім”я).

 • Про звільнення гр. Надкирничної Марини Миколаївни від плати за харчування в ДНЗ «Берізка» с. Нетребівка її неповнолітніх  доньки Надкирничної Софії Сергіївни,12.07.2015 року народження, та Костогриза Максима Олександровича, 02.01.2012 року народження. Підстава: заява Надкирничної М.М. ( багатодітна мати, посвідчення видане 08.09.2017  року  управлінням  праці та соціального захисту населення Томашпільської РДА,БС №109784).

 • Про звільнення гр. Мендришори Світлани Лівіївни від плати за харчування в ДНЗ «Берізка» с. Нетребівка її неповнолітнього сина Мендришори Матвія Юрійовича,10.05.2011 року народження. Підстава: заява Мендришори С.Л. ( багатодітна мати, посвідчення видане 17.12. 2010  року  управлінням  праці та соціального захисту населення Томашпільської РДА, № 007685).

 • Про звільнення гр. Булич Наталії Олександрівни від плати за харчування в ДНЗ «Берізка» с. Нетребівка її неповнолітнього сина Булича Микити Віталійовича,25.09.2013 року народження. Підстава: заява Булич Н.О. ( багатодітна мати, посвідчення видане 17.12. 2010  року  управлінням  праці та соціального захисту населення Томашпільської РДА,БС № 109783).
 • Різне.