Р І Ш Е Н Н Я

1. Постійна комісія з питань планування, бюджету, економічних реформ, регуляторної політики, енергозбереження, торгівлі та побуту.
Голова – Шпикуляк Майя Миколаївна
Члени –  Павлишен Микола Миколайович, Вергеліс Роман Андрійович, Петрига Наталя  Михайлівна, Дорось Олександр Миколайович, Щітніцький В’ячеслав Анатолійович, Терлецький Микола Іванович.

2. Постійна комісія з питань промислової політики, підприємництва, агропромислового комплексу, земельних ресурсів, розвитку особистих підсобних господарств, охорони навколишнього природного середовища та з питань поводження з безхазяйними відходами та комунальною власністю.
Голова – Моставлюк Вячеслав Олександрович
Члени – Гусар Микола Іванович, Олійник Віталій Васильович, Ставнійчук Віктор Анатолійович, Босак Світлана Павлівна, Щербатюк Віктор Васильович.

3. Постійна комісія з питань освіти, культури , спорту, духовного розвитку та молодіжної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту громадян
Голова – Щербатий Андрій Миколайович
Члени – Гаврилюк Сергій Петрович, Горупашенко Оксана Борисівна, Лівіцька Лариса Василівна, Гріненко Олександр Олексійович, Марущак Лариса Іллічна.

4. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, законності і правопорядку, запобігання проявам корупції
Голова – Сідак Анатолій Іванович
Члени – Колісник Світлана Вікторівна, Юзвак Тетяна Володимирівна, Нароган Лариса Анатоліївна, Загірняк Лідія Василівна, Чоловський Дмитро Іванович.