Р І Ш Е Н Н Я №4

29.12. 2016 року                                                         1 сесія  8 скликання

смт. Томашпіль

Про затвердження

Положення про постійні комісії

Томашпільської селищної ради

та обрання постійних комісій

Томашпільської селищної ради

Згідно зі ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Томашпільська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про постійні комісії Томашпільської селищної ради (додаток 1).

2. Обрати постійні комісії Томашпільської селищної ради у наступному складі:

2.1. Постійна комісія з питань планування, бюджету, економічних реформ, регуляторної політики, енергозбереження, торгівлі та побуту.

Голова – Дорось Олександр Миколайович

Члени –  Богайчук Оксана Михайлівна, Вигодянський Олег Борисович, Куліш Тетяна Віталіївна, Тімков Сергій Анатолійович, Петрига Наталя     Михайлівна, Шпикуляк Майя Миколаївна.

2.2. Постійна комісія з питань промислової політики, підприємництва, агропромислового комплексу, земельних ресурсів, розвитку особистих підсобних господарств, охорони навколишнього природного середовища та з питань поводження з безхазяйними відходами та комунальною власністю.

Голова – Моставлюк Вячеслав Олександрович

Члени – Балинський Дмитро Олександрович, Барчишен Павло Павлович, Волошин Володимир Михайлович, Дубчик Валерій Анатолійович, Коваль Леонід Валерійович, Маркітан Анатолій Якович.

2.3. Постійна комісія з питань освіти, культури , спорту, духовного розвитку та молодіжної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту громадян

Голова – Мазур Надія Григорівна

Члени – Васильківський Олександр Феліксович, Гріненко Олександр Олексійович, Пентюк Василь Іванович, Січкар Інна Володимирівна, Щербатий Андрій Миколайович.

2.4. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, законності і правопорядку, запобігання проявам корупції

Голова – Щербатий Андрій Іванович

Члени – Медвецький Євгеній Костянтинович, Немировський Сергій Валерійович, Присяжний Володимир Михайлович, Чорногуз Валентина Анатоліївна.

3. Головам утворених постійних комісій Томашпільської селищної ради забезпечити на першому засіданні кожної комісії вирішення питань щодо структури комісії, у тому числі обрання заступника Голови та секретаря комісії.