Вітання з днем народження

ІМЕНИННИКИ ГРУДНЯ

У грудневі дні відзначають свої дні народження шановані в нашій об’єднаній громаді люди: завідуюча Томашпільським ДНЗ «Сонечко» Годна Олена Іванівна (03.12), депутат селищної ради, лікар ЦРЛ Січкар Інна Володимирівна (17.12) , начальник Томашпільського комунального підприємства Лозінський Анатолій Володимирович (21.12), в.о. старости с.Нетребівка, член виконавчого комітету Дубчик Валентина Михайлівна (29.12)

.

Вітаємо іменинників та щиро зичимо міцного здоров’я, світлих сонячних ранків та Божого благословення.

Томашпільський селищний голова Валерій Немировський

в.о. старост, депутати і члени виконавчого комітету