Вітання з днем народження

Голова Томашпільської територіальної громади Валерій Немировський від себе особисто та від імені депутатського корпусу, членів виконавчого комітету селищної ради, старост старостинських округів вітає іменинників БЕРЕЗНЯ – представників різних інституцій нашої територіальної громади:

ЩЕРБАТОГО Андрія Івановича, начальника відділу юридичного та кадрового забезпечення селищної ради (1.03.1984), МУЛЯР Вікторію Вікторівну, завідувача філії Томашпільської публічної бібліотеки с. Яришівка (9.03.1994), МОСТОВУ Наталю Михайлівну, завідувача філії Томашпільської публічної бібліотеки с. Горишківка (10.03.1975), БУРДЕЙНОГО Сергія Григоровича, сторожа адмінбудинку селищної ради (7.03.1968), РИГУ Валентина Олександровича, інспектора земельних ресурсів Комаргородського старостинського округу (9.03.2001), ЛЯХОВИЧА Анатолія Миколайовича, сторожа Яланецького старостинського округу (14.03.1957), ТИЧИНСЬКУ Наталю Григорівну, головного спеціаліста фінансового відділу селищної ради (15.03.1974), СІВАЄВУ Тетяну Олексіївну, директора Пилипи-Борівської гімназії (17.03.1975), ЧОРНОГО Василя Петровича, начальника філії «Томашпільський райавтодор» (18.031971), ЦИМБАЛА Віктора Володимировича, старосту Кислицького старостинського округу, члена виконкому селищної ради (19.03.1970),  ПОПЕРЕЧНУ Людмилу Анатоліївну, директора КУ «Центр надання соціальних послуг» селищної ради (20.03.1984), НЕМИРОВСЬКОГО Валерія Федоровича, голову Томашпільської селищної ради (28.03.1963), ЩЕРБАТОГО Андрія Миколайовича, депутата селищної ради, директора КНП «Томашпільський ЦПМСД» (28.03.1977), ВОЛЕНЮК Юлію Василівну, директора Кислицького будинку культури (28.03.1977), ГАВРИЛЮК Ольгу Володимирівну, діловода Горишківського старостинського округу (30.03.1969), ОДАЙНИКА Олексія Івановича, оператора газової котельні селищної ради (30.03.1958).

ШАНОВНІ ІМЕНИННИКИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  Дня народження. Сердечно бажаємо вам міцного здоров’я, миру, невичерпної енергії, наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

З повагою голова Томашпільської територіальної громади Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.