Заклад дошкільної освіти «Сонечко» смт Томашпіль Томашпільської селищної ради Томашпільського району Вінницької області

Дитячий садочок «Сонечко» розпочав свою роботу з 1973 року. Це сучасний дошкільний навчальний заклад, що дбає про забезпечення права дітей на здобуття дошкільної освіти, створення кожному малюкові рівних з його однолітками умов для подальшого навчання у школі.

Режим роботи закладу пятиденний.Субота і неділя-вихідні дні.Початок роботи з 7.30 до 17.30 год. Юридична адреса      смт Томашпіль, пл.Тараса Шевченка, 10. Телефон (04348)2-12-89.

Електронна пошта sonce-tom@i.ua

Наш дитячий садок - це милі, добрі, розумні, веселі, галасливі, чудові діти. Все що ми робимо в нашому дитячому садку - ми робимо заради них, заради того, щоб вони росли і розвивалися.

В садочку функціонує 8 груп (по дві  І молодша група, ІІ молодша, середня та старша групи), а саме: 2 групи для дітей раннього віку - «Веселі бджілки» та «Вишиванка» 2 групи для дітей молодшого дошкільного віку-«Смайлики»та «Зіронька» 2групи для дітей середнього дошкільного віку  «Сонячні промінчики»та «Веселі морячки» 2 групи для дітей старшого дошкільного віку»Калинка»та «Ромашка». За списком 330 вихованців. Черга на відвідування дошкільнятами повністю відсутня.

Робота в групах проводиться відповідно до вимог та стандартів міністерства освіти України, відповідно до затверджених планів та пріоритетних завдань. Керуючись загальноприйнятими формами та методами виховної роботи у ДНЗ педагоги-вихователі, роблять акцент на найбільш опанованих методах та прийомах роботи з дітьми, притаманними саме їм, тому й виникли різноманітні назви груп.

Наш дитячий садок - це співробітники. Найпрацьовитіші, творчі, все вміючі, вболіваючі за справу душею, люблячі дітей люди.

Колектив – 47 працівників – 23 педагоги, 23 працівника техперсоналу та медична сестра.  Протягом останніх років в штаті з`явились: практичний психолог, вчитель фізичної культури та вчитель англійської мови. За підсумками атестації 9 педагогів – спеціалісти І категорії, 3 спеціалісти ІІ категорії та 11 спеціалістів.

Кредо працівників дитсадка – «Завжди рухатись вперед, бути на високому професійному рівні, сміливо налаштовуватись на роботу за програмою нового покоління».

Музична зала. Тут дошкільнята знайомляться з творами музичного мистецтва, вчаться співати, танцювати та грати на музичних інструментах. У дні свят зала наповнюється радісним гамором. Це зібралась дружна родина дитячого садка. Діти з задоволенням демонструють свої здібності та таланти батькам.

Також тут проводять заняття з фізкультури, спортивні свята та розваги, розвивають спритність, силу, витривалість.

В кожній віковій групі функціонують осередки емоційного розвантаження, на високому рівні організовано навчально-виховний процес. Вихователі приділяють велике значення природнім та естетичним чинникам у вихованні дошкільнят.

Наш дитячий садок - це унікальна система, яка забезпечує догляд, нагляд, харчування, виховання та оздоровлення. Жодна система не виконує стільки функцій одночасно.

Наше "Сонечко"- це сім'я. І, як у будь-якій дружній родині, у нас є свої традиції.