Абітурієнту 2022

У розділі висвітлюється інформація про навчальні заклади, які надіслали свою інформацію про набір студентів

Магістратура. Програма «Цифрове врядування» в НТУ «Дніпровська політехніка»

Цього року у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» відкрита нова магістерська освітньо-професійна програма «Цифрове врядування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

09:00:57 01.07.2022

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (м.Київ)

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (дфгі - ІПК ДСЗУ) оголошує у 2022 році прийом на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на перший курс за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб за такими спеціальностями:

11:12:42 28.06.2022

Військовий коледж сержантського складу ВІТІ (м. Полтава)

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу ВІТІ (м. Полтава) у 2022 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі національного мультипредметного тесту або вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях, що дає змогу отримати освіту більшій кількості молоді. Юнаки та дівчата безкоштовно отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями) “Комп’ютерні науки”, “Телекомунікації та радіотехніка”.

11:01:27 28.06.2022