A A A K K K
для людей із порушенням зору
Томашпільська селищна територіальна громада
Вінницька область

Інформація для населення від інших установ та організацій

Великий інформаційний день для напрацювання спільних рішень для регіонального розвитку (24.11.2023, онлайн)

Інформуємо, що Департамент координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів спільно з Органом управління Програми Interreg Europe організовують 24 листопада 2023 року о 10:30 год. у форматі онлайн інформаційний день для органів державної влади, місцевого самоврядування, асоціацій та агенцій регіонального розвитку, природних парків, освітніх установ та інших неприбуткових організацій, які цікавляться спільними рішеннями для регіонального розвитку.

14:27 20.11.2023

Понад 50 тисяч споживачів газу Вінниччини вже повернули підписані заяви-приєднання Вінницькій філії «ГАЗМЕРЕЖІ»

На кінець жовтня підписані заяви-приєднання до умов Типового договору розподілу газу новому Оператору газорозподільних мереж – Вінницькій філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» повернули понад 50 тисяч споживачів.

10:18 08.11.2023

7 листопада відбудуться консультативні зустрічі з актуальних правових питань життєдіяльності в умовах воєнного стану

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно із Харківським національним університетом внутрішніх справ та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області організовують консультативноі зустрічі для місцевих рад та мешканців територіальних громад Вінницької області з актуальних правових питань життєдіяльності в умовах воєнного стану.

13:30 06.11.2023

ДО УВАГИ АГРАРІЇВ ТОМАШПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ!

 Українська пожежно-страхова компанія Подільський регіональний страховий центр "УПСК" пропонує Вам ознайомитись з Програмою страхування цивільної відповідальності перед третіми особами суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно довкіллю або здоров'ю людей під час зберігання та застосування пестицидів і агрохімікатів.

16:11 30.10.2023

АБ «УКРГАЗБАНК» - про доступні можливості стимулювання експорту для українською бізнесу

АБ «УКРГАЗБАНК», 95% акцій якого належать державі, орієнтований на підтримку та обслуговування експортерів/імпортерів i є лідером з кредитування спільно з Експортно-кредитним агентством (EKA). Він вже надав 43 кредити клієнтам МСБ майже на 190 млн грн.

14:43 30.10.2023

Бюджет безпеки, оборони, стійкості: Вінницька обласна Рада визначила основні принципи формування обласного бюджету на 2024 рік

27 жовтня на черговій 45 сесії обласної Ради першим питанням порядку денного депутати розглянули та ухвалили рішення «Про принципи та пріоритети формування обласного бюджету Вінницької області на 2024 рік». Відповідно до них, депутати рекомендували Вінницькій обласній військові адміністрації здійснювати формування обласного бюджету.

14:54 27.10.2023

Як швидко та легко укласти договір розподілу газу з новим оператором ГРМ - Вінницькою філією «ГАЗМЕРЕЖІ»

З 1 жовтня 2023 року згідно з Постановою НКРЕКП №1769 від 29.09.2023  року оператором газорозподільних мереж у Вінницькій області та місті Гайворон стало ТОВ «Газорозподільні мережі України» в особі Вінницької філії.

09:46 20.10.2023

доступні можливості стимулювання експорту для українського бізнесу.

АБ «УКРГАЗБАНК», 95 % акцій якого належать державі, орієнтований на підтримку та обслуговування експортерів/імпортерів і є лідером з кредитування спільно з Експортно-кредитним агентством (ЕКА). Він вже надав 43 кредити клієнтам МСБ майже на 190 млн. грн.  Для стимулювання та зміцнення економіки під час війни, а також підтримки експортної діяльності підприємців громад є можливість скористатися програмами портфельного страхування та  передекспортного кредитування.  Особливості програми кредитування:

09:35 20.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь