Інформація для населення від інших установ та організацій

Бюджет безпеки, оборони, стійкості: Вінницька обласна Рада визначила основні принципи формування обласного бюджету на 2024 рік

27 жовтня на черговій 45 сесії обласної Ради першим питанням порядку денного депутати розглянули та ухвалили рішення «Про принципи та пріоритети формування обласного бюджету Вінницької області на 2024 рік». Відповідно до них, депутати рекомендували Вінницькій обласній військові адміністрації здійснювати формування обласного бюджету.

14:54 27.10.2023

Як швидко та легко укласти договір розподілу газу з новим оператором ГРМ - Вінницькою філією «ГАЗМЕРЕЖІ»

З 1 жовтня 2023 року згідно з Постановою НКРЕКП №1769 від 29.09.2023  року оператором газорозподільних мереж у Вінницькій області та місті Гайворон стало ТОВ «Газорозподільні мережі України» в особі Вінницької філії.

09:46 20.10.2023

доступні можливості стимулювання експорту для українського бізнесу.

АБ «УКРГАЗБАНК», 95 % акцій якого належать державі, орієнтований на підтримку та обслуговування експортерів/імпортерів і є лідером з кредитування спільно з Експортно-кредитним агентством (ЕКА). Він вже надав 43 кредити клієнтам МСБ майже на 190 млн. грн.  Для стимулювання та зміцнення економіки під час війни, а також підтримки експортної діяльності підприємців громад є можливість скористатися програмами портфельного страхування та  передекспортного кредитування.  Особливості програми кредитування:

09:35 20.10.2023

«ГАЗМЕРЕЖІ» відтепер здійснюють розподіл газу у Вінницькій області

З 1 жовтня 2023 року розподіл природного газу споживачам на території Вінницької області (за виключенням кількох населених пунктів) та в місті Гайворон надає новий Оператор ГРМ – Вінницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України». Дію ліцензії АТ «Вінницягаз» на розподіл газу припинено.

10:20 03.10.2023

ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЄСТР ОБ’ЄКТІВ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Звертаємо увагу керівників об’єктів, об’єкти яких відносяться до об’єктів підвищеної небезпеки (ОПН) що з 7.10.2023 року почне працювати електронний реєстр об'єктів підвищеної небезпеки http://e.dsns.gov.ua/, тому прохання здійснити реєстрацію ваших об’єктів за даним посиланням!

10:19 03.10.2023

ДО УВАГИ ВПО ГРОМАДИ

У Вінниці та області триває реєстрація на грошову допомогу від УВКБ ООН для родин ВПО, а також тих, хто повернувся до свого постійного місця перебування після вимушеного переселення. 6 жовтня реєстрація ВПО, які перебувають на території Томашпільської громади, проводитиметься у приміщенні селищної ради з 11.00 до 15 00 години. ЛИШЕ ОДИН ДЕНЬ.

08:26 03.10.2023

З 2 жовтня розпочинається виплата відшкодування за закуплені установки індивідуального доїння та/або холодильного обладнання

Виплата часткового відшкодування витрат за закуплені установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока (далі - часткове відшкодування витрат на установку) здійснюється у межах фактичних витрат за закуплену фізичною особо для власного користування нову установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку (ларі) вітчизняного виробництва, за умови утримання у власному домогосподарстві 3 (три) і більше голів корів молочного напряму продуктивності, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку, в розмірі 50 % вартості.

15:18 25.09.2023

Наказ начальника ОВА "Про внесення змін до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2021–2025 роки"

Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов 18 вересня 2023 року підписав назак № 1213 "Про внесення змін до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2021–2025 роки".

10:51 22.09.2023