Конкурси 2022 року

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС (05.05.2022 року)

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту в органах місцевого самоврядування Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
1. Повну вищу освіту за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року.
2. Знання діючого законодавства України професійного спрямування; знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування» «Про запобігання корупції».
3. Вільне володіння державною мовою.
4. Вміння працювати з персоналом.
5. Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, або документ про повну загальну середню освіту що підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  https://tomashpilska-gromada.gov.ua