Оголошення

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (щебінь)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

11:13 27.01.2023

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (електроенергія)

14:55 20.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ  ПРО КОНКУРС

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу Томашпільської селищної ради. До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають: -    Вищу освіту фінансово-економічного спрямування  за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. -    Знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, Конституції та законів України, постанов  Верховної  Ради  України,  актів Кабінету Міністрів України, наказів  Мінфіну та інших  актів законодавства, що регламентують бюджетні  відносини  і фінансово-господарську діяльність бюджетної установи; -    Вільно володіють державною мовою; -    Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.  -    Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

15:55 14.08.2019

Розпорядження селищного голови про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 року

11:22 24.05.2019

Оголошення про наміри реконструкції котельні Раківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Відділ освіти Томашпільської селищної ради планує здійснити реконструкцію котельні Раківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за адресою 24262 Вінницька область Томашпільський район с.Ракова вул. Центральна 1 з встановленням твердопаливного котла потужністю 190 кВт.

09:39 24.05.2019