Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Шановні автомобілісти і дорожники!

Дата: 29.10.2017 08:43

Сердечно вітаю всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника.

Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого населеного пункту. А для успішного функціонування цієї галузі неабияке значення має якість доріг, у нашому регіоні вона звичайно бажає бути кращою, але надія ще є, тому, як ми спостерігаємо за тенденцією покращення ремонту і будемо сподіватися, що потенціал буде тільки нарощуватись, і ми, в майбутньому все ж таки будемо їхати по європейських дорогах.
Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи!
Нехай світлофори будуть зеленими, дороги без аварій, пробок та без ям, а життя без проблем!

Голова Томашпільської
селищної  об`єднаної  громади                                                   Валерій Немировський