Громадське обговорення

Дата: 22.03.2016 09:04

З метою проведення громадського обговорення добровільного об’єднання територіальних громад, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Томашпільська селищна рада повідомляє, що 18 березня 2016 року відбулась 5 сесія селищної ради 7 скликання на якому депутати ініціювали добровільне  об’єднання  територіальних  громад Томашпільської селищної ради, Комаргородської сільської ради,  Липівської сільської ради, Нетребівської сільської ради, Яланецької сільської ради, Гнатківської сільської ради, Раківської сільської ради, Вилянської сільської ради, Стінянської сільської ради, Антонівської сільської ради, Пилипи-Борівської сільської ради, Рожнятівської сільської ради, Пеньківської сільської ради, Велико-Русавської сільської ради, Олександрівської сільської ради, Горишківської сільської ради, Жолоб`янської сільської ради, в Томашпільську територіальну громаду з центром у селищі Томашпіль.
Томашпільським селищним головою видано розпорядження за №26 від 18.03.2016 року «Про  вивчення  пропозицій  щодо ініціювання  добровільного об’єднання  територіальних  громад та її громадське обговорення».  Тож протягом 30 днів в Томашполі проходитиме обговорення.
Відтак з урахуванням вищевикладеного пропонуємо звертатись з письмовими пропозиціями щодо підтримування або заперечення такого обєднання, викладеними у формі звернень, шляхом їх надсилання на поштову адресу Томашпільської селищної ради: 24200, Вінницька область, смт Томашпіль, площа Тараса Шевченка 1, або на адресу електронної пошти: tom_sr@i.ua
За додатковою інформацією просимо Вас звертатись за телефоном: 2-25-63.