Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Активізація соціальної дієвості громад Вінницької області

Дата: 05.04.2016 09:09

1 квітня 2016 року Томашпільський селищний голова Валерій Немировський взяв участь в семінарі-консультації проекту "Активізація соціальної дієвості громад Вінницької області". Учасники семінару ознайомились з реалізацією проектів соціальної активності у м.Жовква та м. Новояворівськ Львівської області, обговорили залучення громадян до управління територією міських, селищних рад, співпраці селищних, міських рад з громадськими організаціями, розглянули форми залучення громадськості до прийняття рішень з управління територією. Також обговорили Європейський Кодекс кращих практик участі громадськості у процесі прийняття  рішень та його застосування в українському самоврядуванні.